Zula Europe Pro League 2019 Summer Split | Tydzień 4 | Kronika - Ogólne - IDC/Games Forums

Jump to content


Photo

Zula Europe Pro League 2019 Summer Split | Tydzień 4 | Kronika


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Mjölnir

Mjölnir

    Official Team

  • SuperModerators
  • 9,472 posts

Posted 20 June 2019 - 03:12 PM

chronicle%20image.png

Czwarty tydzień Zula Europe Pro League 2019 Summer Split, w którym najlepsze drużyny sceny walki walczą o pierwsze miejsce, a chwała zwycięstwa już się odbyła.

- Warthox Esport vs For The Win Esports

W konfrontacji pomiędzy Warthox Esport i For The Win Esports widzieliśmy, że start francuskiej organizacji jest faktem. Pierwszy mecz odbył się w Sali Weselnej. Aż do wymiany ról wszystko było bardzo blisko. For The Win udało się zdobyć 4 z 9 rund swojej obrony, ale wszystko się zmieniło, gdy Warthox Esport musiał się bronić. For The Win Esports nie mógł przerwać obrony graczy Warthox, którzy zdołali zamknąć mapę z wynikiem 10 - 4. Następnie udaliśmy się do Krajów Azjatyckich, aby cieszyć się drugim meczem w Chinach. Warthox zdołał zamknąć swoją turę ataku, uzyskując korzystny wynik 7 - 2. Z drugiej strony, For The Win Esports nie mógł zrobić nic, by przełamać obronę Warthox, więc mecz zakończył się wynikiem 10 - 3 na korzyść organizacji Francuzów.

Week4_Warthox-FTW_1080.jpg

- NETopery vs PRIDE

To była najbliższa konfrontacja tygodnia. Pierwszy mecz odbył się w Chinach. NETopery był zespołem, który rozpoczął obronę. Nietoperze przeprowadzili niemal idealną fazę obrony, osiągając zamiany ról z korzystnym wynikiem 7 - 2. Jednak gracze PRIDE nie poddali się i pokazali świetny poziom w swojej fazie obrony. Wreszcie, NETopery był zespołem, który wygrał z ciasnym wynikiem 10 - 8. Druga mapa to Stare Miasto. Drużyna, która zaczęła się bronić, była PRIDE i zdołała zamienić się rolami z korzystnym wynikiem 5 - 4. W kolejnej turze obrony NETopery, polskie orły zaatakowały dobrze, ale nie na tyle, by wygrać mapę. Ostateczny wynik wyniósł 10–7 na korzyść NETopery.

Week4_NET-PRIDE_1080.jpg

- Black Claw vs X6TENCE

W tej konfrontacji widzieliśmy derby pomiędzy dwiema hiszpańskimi organizacjami na najwyższym poziomie. Pierwszą mapą tej konfrontacji były Chiny. Podczas tury ataku drużyna Black Claw zdominowała i zdołała dokonać wymiany ról z korzystnym wynikiem 6 - 3. W przeciwieństwie do tego, X6TENCE nie mógł zdobyć więcej niż jednej rundy w swoim ataku na turę, więc Black Claw wygrał tę mapę z wynikiem 10 - 4. Na drugiej mapie poszliśmy świętować w Sali Weselnej. Aż do wymiany ról wszystko było naprawdę blisko. Wynik wyniósł 5 - 4 dla Black Claw. Ale wszystko zmieniło się na przełomie ataku Black Claw, który zdołał zamknąć grę z wynikiem 10-5.

Week4_BC-X6_1080.jpg

- Mercury Esports vs ACTINA PACT

Mercury Esports kontynuuje swoją drogę w górę w tej lidze i wymusił remis z jednym z faworytów, ACTINA PACT. Pierwszą mapą był Obóz Uchodźców. Niebiesci zaczęli atakować i udało im się wygrać 4 z 9 rund, co na tej mapie jest kluczowe, aby móc cieszyć się bardziej komfortową sytuacją w fazie obrony. Zawodnikom ACTINA PACT udało się dwukrotnie pokonać obronę Mercury Esports, ale w końcu Niebiesci podnieśli się ze zwycięstwem na tej mapie z wynikiem 10 - 7. Druga mapa to Favela. Na tej mapie gracze ACTINA PACT wynieśli swoje Joga Bonito i udało im się zamknąć mapę z wynikiem 10 - 6.

Week4_Mercury-PACT_1080.jpg

Klasyfikacja:

ZEPL%202019%20Ranking%20Week%204%20day%2

MVP tygodnia:

MVP%20of%20the%20week%204.jpg

Następne mecze, które będziemy mogli podziwiać w przyszłym tygodniu, są następujące:

WEEK%205.jpg


May the wind always be at your back, and the sun always upon your face, and may the wings of destiny carry you aloft to dance with the stars...

FIRMA_MIGUEL.PNG

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users