Kronika Tydzień 5 Zula Europe Pro League - Ogólne - IDC/Games Forums

Jump to content


Photo

Kronika Tydzień 5 Zula Europe Pro League


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Mjölnir

Mjölnir

    Official Team

  • SuperModerators
  • 9,104 posts

Posted 11 January 2019 - 12:40 PM


Croweek5.jpg

Piąty tydzień Ligi Zula Europe Pro opuścił nas wspaniałymi meczami z imponującymi grami przeprowadzonymi przez graczy Pro.

Mecze w tym tygodniu były następujące i macie podsumowanie każdego z nich:

Izako Boars vs ACTINA PACT Recap
Pompa Team vs VirtuE Recap
x6tence vs For The Win Esports Recap
PRIDE vs my.Revenge e.V. Recap


W meczu pomiędzy Izako Boars i ACTINA PACT cieszyliśmy się wspaniałym pokazem, który zakończył się remisem. W Chinach zawodnicy Izako Boars dewastowali ACTINA PACT. Po ich ataku udało im się zdobyć 6 z 9 rund, przejmując prowadzenie z wynikiem 6 - 3. Natomiast ACTINA PACT mogła zdobyć tylko jedną rundę w swojej kolejce ataku, zanim zawodnicy Izako Boars zamknęli mecz z wynikiem 10-4. W Obozie Uchodźców ACTINA PACT włączyła baterie i udało się pokonać mistrzów świata. Izako Boars zakończył obronę z wynikiem 6-3 na swoją korzyść. Jednakże, pomimo ich wspaniałej taktyki, nie mogli całkowicie złamać obrony ACTINA PACT, który zakończył grę wynikiem 10 - 8 na swoją korzyść.

Pompa Team nie mógł pokonać VirtuE w nowym składzie i przegapił wspaniałą okazję do zdobycia pozycji w rankingu. W Chinach mecz był bardzo napięty, osiągając zamianę ról wynikiem 5 - 4. Zawodnicy Pompa Team pomyślnie obronili 5 z 9 rund. Na przełomie VirtuE nastąpiło to samo, co przed zamianą ról, więc zanurzyliśmy się w nadgodzinach, które zakończyły się zwycięstwem VirtuE z wynikiem 13-9. Zawodnicy Pompa Team nie mogli zrobić nic z przodu VirtuE, który przyszedł do zamiany ról z wynikiem 8 - 1 na ich korzyść. Ponadto, w momencie ataku, gracze VirtuE byli bardzo skuteczni i udało im się zamknąć grę z wynikiem 10 - 4.

For The Win skorzystało z okazji i zajęło drugie miejsce w rankingu. W Chinach można było zobaczyć bardzo bliską konfrontację. W swojej kolejce For the Win wygrał w 4 z 9 rund, uzyskując zamianę ról z wynikiem 5 - 4. Z drugiej strony, na ich obronę udało im się powstrzymać ataki kosmitów, pomimo wielkiego występu w ataku x6tence, zamykając mecz wynikiem 10 - 8. W Starym Mieście dla For the Win przeprowadzono wspaniałe wyniki w obronie osiągając zamianę ról z wynikiem 7 na 2. Natomiast x6tence nie może skutecznie powstrzymać ataków For The Win, które zakończyły grę wynikiem 10 - 5.

PRIDE wykazało swój entuzjazm i odniosło kluczowe zwycięstwo, aby wyjść z dołu rankingu. W Chinach PRIDE udało się wygrać 6 z 9 rund ataku, przybywając na miejsce ról z wynikiem 6 - 3 na korzyść. my Revenge również odegrała dobrą rolę w ataku, ale nie wystarczyło, aby uniknąć porażki z wynikiem 10 - 7. Na Starym Mieście PRIDE była drużyną, która zaczęła atakować przybywając na zamianę ról z pozytywnym wynikiem 5 - 4. Na ich obronie orły nie miały litości i zakończyły grę wynikiem 10 - 6.

MVP w tygodniu 5 to p1xa1337. Dzięki jego wspaniałym występom był kluczem do zwycięstwa dla swojego zespołu:

MVP%20Week%205%20p1xa1337.jpg

Zula Europa Pro League Ranking:

CLASIFICACI%C3%93Nweek5.jpg

Następne mecze Ligi Zula Europe Pro są następujące:

CALENDARIO%20%281%29.jpg


May the wind always be at your back, and the sun always upon your face, and may the wings of destiny carry you aloft to dance with the stars...

FIRMA_MIGUEL.PNG

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users