Kronika o drugim tygodniu Zula Europe Pro League - Ogólne - IDC/Games Forums

Jump to content


Photo

Kronika o drugim tygodniu Zula Europe Pro League


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Mjölnir

Mjölnir

    Official Team

  • SuperModerators
  • 8,832 posts

Posted 07 December 2018 - 03:42 PM


cronicasemana2.jpg

Wszystkie gry z drugiego tygodnia ligi Zula Europe Pro miały miejsce. Udało nam się podziwiać wspaniałe widowisko w każdej z nich. Konfrontacje są coraz częściej staczane. W grze jest wiele rzeczy.

Mecze w tym tygodniu były następujące i macie podsumowanie każdego z nich:


VirtuE vs PACT Recap
PENTA Sports vs Pompa Team Recap
x6tence vs Fénix Community Esports Recap
Izako Boars vs Pact Recap


W pierwszym meczu pomiędzy VirtuE i PACT mogliśmy zobaczyć, jak gracze PACT podjęli inicjatywę i ponownie zastanowili się nad swoją sytuacją, aby uzyskać pierwsze zwycięstwo w Zula Europe Pro League. Na pierwszej mapie graczom PACT udało się wygrać z wynikiem 10 do 5, nie dając żadnej opcji graczom VirtuE. W rundach ataku VirtuE mógł zdobyć tylko dwa punkty, które nie były wystarczające, aby powstrzymać kolejne ataki PACT. W Sali Ślubnej PACT otrzymał 6 rund w ataku, uzyskując bardzo korzystny wynik przed kolejnością obrony. Czas ataku VirtuE nie był wystarczająco efektywny, więc PACT wygrał. Z tej okazji zespół VirtuE nie mógł przeciwstawić się PACT, który pokazał, że mają wielkie ambicje, aby osiągnąć najwyższe pozycje w Zula Europe Pro League.

Drugi mecz odbył się pomiędzy PENTA Sports i Pompa Team. W Sali Weselnej zawodnicy PENTA Sports bardzo się zaskoczyli, wykonując taktyki ataku w hali, która zwykle nie jest widoczna i która była jednym z kluczy do zwycięstwa. W rundach ataku PENTA Sports zdobyła 6 punktów i padła 3 przeciw. W przeciwieństwie do tego, Pompa Team nie mógł zrobić nic, aby zaatakować, aby uniknąć porażki na pierwszej mapie. W Obozie Uchodźców Pompa Team nie mógł powstrzymać ataków PENTA Sports, wygrywając tylko 3 rundy i kończąc obrót z wynikiem 6 do 3 na korzyść PENTY. Z drugiej strony, PENTA Sports przegrała tylko 4 rundy, więc doszli do zwycięstwa z wynikiem 10 do 7.

Trzeci mecz drugiego tygodnia ligi Zula Europe Pro był derbem dwóch hiszpańskich organizacji x6tence i Fenix ​​Community Esports. W Chinach obie drużyny osiągnęły bardzo dobre wyniki zarówno w ataku, jak iw obronie, wymuszając dogrywkę, aby poznać zwycięzcę. W fazie obrony straciliśmy 5 rund i po zmianie ról mogliśmy zobaczyć to samo, ale na odwrót, Fenix ​​wyposażył się w kolejne 5 rund. W pierwszej części dogrywki, x6tence zdołał wygrać 2 z 3 rund i potrzebowali tylko 2 więcej w drugiej części, aby wygrać z wynikiem 13 do 11. W Faveli, x6tence zaczęła jako drużyna atakująca, która zdobyła 7 rund Atak i jego obrona nie pasowała do ​​żadnej rundy, więc odnieśli zwycięstwo z miażdżącym wynikiem 10 - 2.

Ostatni mecz tego tygodnia był to Izako Boars przeciwko PRIDE. W Faveli orły z powodzeniem broniły ataków Izako Boars w 4 rundach, za które otrzymały 5 punktów. W zmianie ról Izako Boars pokazał świetną taktykę obronną, która pasuje tylko do dwóch rund i wygrywa z wynikiem 10 - 6. Na Starym Mieście, Pride mógł zdobyć 4 rundy w swojej kolejce ataku, ale nie były one wystarczające, aby zatrzymać kolejne ataki Izako Boars, co się zakończyły osiągnięciem zwycięstwa z wynikiem 10 - 6.

MVP w tygodniu 2 to XXXX. Dzięki jego wspaniałym występom był kluczem do zwycięstwa swojej drużyny.

(IMG)

Ranking Zula Europe Pro League prowadzony jest do tej pory przez Izako Boars i PENTA Sports:


CLASIFICACI%C3%93Nweek2day2.jpg

W przyszłym tygodniu możemy nadal cieszyć się tym wspaniałym programem:

week3calendario.jpg


May the wind always be at your back, and the sun always upon your face, and may the wings of destiny carry you aloft to dance with the stars...

FIRMA_MIGUEL.PNG

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users