Kronika meczu pomiędzy PENTA Sports i Pompa Team - Ogólne - IDC/Games Forums

Jump to content


Photo

Kronika meczu pomiędzy PENTA Sports i Pompa Team


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Mjölnir

Mjölnir

    Official Team

  • SuperModerators
  • 8,825 posts

Posted 05 December 2018 - 05:35 PM

croPentaVSPompa.jpg
 
Drugi mecz drugiego tygodnia ligi Zula Europe Pro odbył się pomiędzy PENTA Sports i Pompa Team. PENTA walczyła o utrzymanie pozycji lidera klasyfikacji, podczas gdy Pompa Team próbowała wydostać się z dna stołu.
 
Gry rozgrywane były w Sali Weselnej i Obozie dla Uchodźców.
 
W Sali Weselnej zawodnicy PENTA Sports bardzo się zaskoczyli, wykonując taktyki ataku w hali, która zwykle nie jest widoczna i która była jednym z kluczy do zwycięstwa. W rundach ataku PENTA Sports zdobyła 6 punktów, co na tej mapie powoduje, że równowaga zanika z twojej strony, biorąc pod uwagę, że jest to  prostsza mapa do obrony. Najlepszym graczem meczu był Unbre z KDA 2 (11/20/2). Unbre po raz kolejny pokazał na tej mapie, że jest kluczowym graczem PENTA Sports, znacznie przekraczającym liczbę morderstw członków drużyny i członków drużyny rywalizującej.
 
Na drugiej mapie, Obozie dla Uchodźców, widzimy, że C5 powoduje spustoszenie. W rundach obrony Pompa Team nie mógł powstrzymać ataków PENTA Sports, zdobywając tylko 3 punkty i kończąc obronę wynikiem 6 do 3 na korzyść PENTY. Z drugiej strony, PENTA Sports tylko pozwoliła na 4 rundy w swojej kolejce obrony, co zaowocowało zwycięstwem w meczu z wynikiem 10 do 7. MVP w meczu był CLN, gracz Pompa Team, z KDA 1,69 (3/17/5).
 
Ostatecznie PENTA Sports była zwycięstwem w tym meczu z wynikiem 2 do 0. Mimo to, Pompa Team pozostawił bardzo dobre uczucia, pokazując, że są zespołem, który obawia się rywala.

PENTA Sports vs Pompa Team- Recap
PENTA Sports vs Pompa Team - Map 1
PENTA Sports vs Pompa Team - Map 2
 
Ogólne statystyki:
 
STATSPENTAPOMPA.jpg

May the wind always be at your back, and the sun always upon your face, and may the wings of destiny carry you aloft to dance with the stars...

FIRMA_MIGUEL.PNG

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users