Quo Vadis Zula #2 - Ogólne - IDC/Games Forums

Jump to content

Photo

Quo Vadis Zula #2

quo vadis zula

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 RogsKoks

RogsKoks

Associate

• Members
  • Pip
  • 10 posts

Posted 03 May 2018 - 02:30 PM

Witam wszystkich polskich przedstawicieli tej gierki oraz również witam polskich graczy!

Towarzysze! Musiałem napisać tego posta, bo to co IDC robi, przechodzi ludzkie pojęcie!

Zacznijmy może od nowej mapy: moim zdaniem jest mocno niezbalansowana! W trybie 8v8 na TDM-ie mapa jest po prostu za ciasna, za mała i tutaj granaty grają pierwsze skrzypce! W swojej karierze nie widziałem tak strasznie ciasnej mapy, która była by zlepkiem, ulepionym z bezsensownych assetów!

Nowy pistolet (TEC-9) oraz nowy nóż (Karambit) - do kupienia TYLKO I WYŁACZNIE za Zula złoto! Czy wy jesteście poważni? Zdajecie sobie z tego sprawę, że w tym momencie jesteśmy coraz bliżej wersji Tureckiej, gdzie praktycznie wszystko jest za walutę Premium Ja rozumiem, że firma musi zarabiać, ale to już jest naprawdę przegięcie! Zarabiacie na Taliach, skrzynkach, postaciach, oraz na KARZE, który za perma można kupić wyłącznie za walutę Premium!

Wy sami sobie niszczycie tą grę!

Dodatkowo system Rankingowy miał być poprawiony i oczywiście dalej jest tak samo! Źle dobiera graczy na podstawie LO oraz nie umiecie panować nad Anti-Cheatem!
Który mózg wymyślił, aby rangi nie były pokazywane dla graczy. ...NAWET POD KONIEC MECZU, nie można sobie spojrzeć jakie rangi mieli przeciwnicy!

Dodatkowo chwalicie się szybkim dobieraniem graczy....jesteście śmieszni! Wasz główny przełożony na YT-bie powiedział, że sami nie panujecie nad systemem rankingowym. Jak nad tym nie panujecie to usuńcie grę, bo gówno się znacie na programowaniu! Jesteście tylko i wyłącznie złodziejami. Kradniecie mapy z innych gierek i przerabiacie je na swoje "standardy". Nie macie swojej wyobraźni i nie umiecie stworzyć coś własnego?

Chwalicie się, że się słuchacie graczy....BULLSHIT! Od pół roku się was pytamy : JAKI JEST TR W TEJ GRZE? No słucham was!
Tak się tego wstydzicie, że nie umiecie podać prostej informacji do opinii publicznej!

Lagi jak "niby" były naprawiane to tak dalej dużo graczy ma z tym problem!
Nie panujecie nad swoim Anti-Cheatem, nie panujecie nad Meczami rankingowymi, nie panujecie nad niczym w tej grze!

Życie wam, aby wasza firma padła na zbity pysk, bo nie jesteście doświadczoną firmą, aby mieć na wyłączność Zula.

Tyle ode mnie!

~ROGAL

#2 szaty

szaty

Soldier

• Members
  • PipPip
  • 58 posts

Posted 03 May 2018 - 03:10 PM

Rogaliku, jestem z tobą, ale nasz trud daremny, póki sami napychamy ich kieszenie kasą. Bojkot Zula Golda, bojkot rozgrywek, które oni organizują. Bojkot celebrytów, odsubskrybować ich kanały.

Serwery dalej lagują, turasy stanowią już większość w Zula Europe, tickrate dalej z dupy wzięty, a nowa mapa jest do doopy, praktycznie sprowadza się do siedzenia na respie przeciwnika. Do tego jest fatalnie zoptymalizowana, klatek mam na niej najmniej ze wszystkich dotychczasowych map.

Dorzuciłbym jeszcze do twoich uwaga i to, że za ZG są dokupienia rzeczy związane z klanami, jak pojemność klanu, loga itd, co wg. mnie jest totalną bzdurą i przykładem chciwości. Bo o ile mogę zrozumieć, że 3/4 itemów można kupić tylko za ZG, z czym się nie zgadzam, bo KAŻDĄ rzecz powinno się móc kupić też za ZP, ale rzeczy dotyczące społeczności ustawić na ZG? Szczyt pazerności.

#3 BotKamilPL

BotKamilPL

Associate

• Members
  • Pip
  • 44 posts

Posted 06 May 2018 - 11:46 PM

Zapewne i tak mają wszystko w dupie..

wpółczuję ludziom którzy kupują te Zula Gold..

Nie przesadzajmy wszystko prawie za zula gold..

Also tagged with one or more of these keywords: quo, vadis, zula

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users