zostałem zbanowany - Pomoc techniczna - IDC/Games Forums

Jump to content

Photo

zostałem zbanowany

• Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 minifury

minifury

Associate

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted 31 January 2018 - 02:26 PM

Sprawa wygląda tak:

Pobrałem grę po przez platformę steam

Utworzyłem konto z nazwą "minifury"

Po pierwszym połączeniu z serwerem dostałem kick'a z powodem że został u mnie wykryty program ułatwiający gre.  No ale wszedłem na inny serwer i w sumie grałem 3,6h w tą gre. 

Wczoraj odpalam client i wyskakuje komunikat że zostałem zbanowany i nie uruchomie gry. 

ZA CO DOSTAŁEM BANA? 

Kiedy zostane odbanowany?\

14xdt74.jpg

#2 Musashi

Musashi

Consigliere

• SuperModerators
  • 1,834 posts

Posted 31 January 2018 - 03:12 PM

Po więcej informacji skontaktuj się z nami, wyjaśniając swoją sytuację oraz podając nick w grze poprzez naszą platformę pomocy:
https://support.idcgames.com/help

lub wyślij nam email na adres:
customerservice@idcgames.com

Pozdrawiamy,

firma_.png

#3 minifury

minifury

Associate

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted 31 January 2018 - 03:47 PM

Dlaczego nie możemy załatwić sprawy bezpośrednio w temacie?

W supporcie jakiej frazy bym nie wyszukiwał to jest brak.     <--- KToś?coś?

Wybrałem opcje pw-mail,zobaczę czy ktoś odpisze :rolleyes:

#4 BotKamilPL

BotKamilPL

Associate

• Members
  • Pip
  • 44 posts

Posted 02 February 2018 - 10:54 PM

Niby najlepszy anti-cheat i co xD

• minifury likes this

#5 minifury

minifury

Associate

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted 05 February 2018 - 07:03 PM

Nikt mi nie odpisuje,nikt mi nie próbuje nawet pomóc.  WYJEBANE MAM NA Tą WASZĄ GRĘ. 

#6 Incredible2

Incredible2

CAPO

• Members
  • PipPipPip
  • 225 posts
  • LocationBeriln

Posted 05 February 2018 - 07:44 PM

bo o takie cos trzeba direct do supporta tutaj jest tylko forum

I was told, if i win Zula World Cup, Zula will be great.

#7 Papit0

Papit0

Associate

• Members
  • Pip
  • 6 posts

Posted 13 February 2018 - 01:21 AM

z supportu nawet nie odpisuja. Tydzien temu do nich pisałem i jeszcze się odpowiedzi nie doczekałem xddd

#8 Ark12345

Ark12345

CAPO

• SuperModerators
  • 279 posts

Posted 13 February 2018 - 01:06 PM

Cześć. Najprawdopodobniej nie otrzymałeś odpowiedzi zwrotnej, ponieważ dokonywaliśmy w tym czasie aktualizacji platformy supportu. Skontaktuj się z nami ponownie tą drogą, zwykle odpowiadamy Wam w przeciągu jednego dnia. Pozdrawiam

#9 BotKamilPL

BotKamilPL

Associate

• Members
  • Pip
  • 44 posts

Posted 13 February 2018 - 02:08 PM

Mi naprzykład opdpisali już na supporcie :) 

#10 nisz

nisz

Associate

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 17 February 2018 - 01:10 PM

Po co mam sie znowu z wami kontaktować? I tak mi nie pomożecie.             Odpisali mi z suportu i kazali się ponownie skontaktować tą samą formą kontatku.. 

Mam vaca na cs;go a w zule nie odpalałem nic,więc nie wiem dlaczego mnie zbanowaliście ale leje na to. 

#11 unk4ss

unk4ss

Associate

• Members
  • Pip
  • 29 posts

Posted 17 February 2018 - 04:32 PM

Po co mam sie znowu z wami kontaktować? I tak mi nie pomożecie.             Odpisali mi z suportu i kazali się ponownie skontaktować tą samą formą kontatku.. 

Mam vaca na cs;go a w zule nie odpalałem nic,więc nie wiem dlaczego mnie zbanowaliście ale leje na to. 

Masz vaca ? ciekawe za co :P 

#12 nisz

nisz

Associate

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 20 February 2018 - 09:37 PM

Kupiłem konto takie i co ? 

TO nie zmienia faktu że zula nawet nie odpisze za co mi blokade nałożyła po trzech godzinach gry.

#13 nisz

nisz

Associate

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 20 February 2018 - 09:38 PM

Po co mu ten supermod? Jak on z automatu wysyła i nie jest w stanie udzielić jakichkolwiek informacji.-.-     Mogę w sumie zrobic mk i w minute obejsc tego bana,tylko że darmowego bana na tyle lat to jeszcze nie dostałem..

#14 unk4ss

unk4ss

Associate

• Members
  • Pip
  • 29 posts

Posted 20 February 2018 - 09:56 PM

Kupiłem konto takie i co ? 

TO nie zmienia faktu że zula nawet nie odpisze za co mi blokade nałożyła po trzech godzinach gry.

No jeśli kupiłeś takie konto to spoko ;).. Myślałem, że koledze pożyczyłeś konto albo brat grał jak Cię nie było :P

Jeśli antycheat zuli jest tak sprytny, że banuje za jakiekolwiek ślady cheatów to chylę czoła i pełen szacun.

A w sprawie bana pisz do supportu..ale musisz swoje odczekać, bo nie tylko Ty "kupiłeś takie konto" ;P i takich postów jest w tysiące. A IMO posty z płaczem cheaterów powinny z automatu lądować w spamie i delete /force

• nisz likes this

#15 nisz

nisz

Associate

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 21 February 2018 - 04:24 PM

"Zakazane zachowania oraz cheaty nie będą tolerowane w grze.
Nasz nowy system antycheat jest bardzo efektywny, "  

Support wysyła z automatu wiadomości..   :ph34r: I zaprasza do wypełnienia ankiety.

Dowiem się za co jest blokada>? Za przeklinanie>? No chyba nie na tyle lat.. <_<  B)

No jeśli kupiłeś takie konto to spoko ;).. Myślałem, że koledze pożyczyłeś konto albo brat grał jak Cię nie było :P

Mam ss,y porobione podczas grania, no ale to przecież nic nie znaczy. :rolleyes:

#16 nisz

nisz

Associate

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 22 February 2018 - 12:39 PM

Aha dodam że dostałem bana dopiero po opuszczeniu gry na drugi dzień jak się logowałem..
Co to jest 3h? Pewnie ktoś był by w stanie sprawdzić te kilka mam jak grałem no ale przecież po co. I po takim czasie to już w ogóle pewnie nie ma sensu.

#17 kinioking

kinioking

Associate

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 26 April 2018 - 06:07 PM

Witam serdecznie mam problem w zuli dziś grając na server rywalizacja nagle mnie wylogowało,  zalogowałem się   i pisało mi  ze mój mecz nadal trwa :) okej ale on już trwa 4h  możecie mi jakoś pomoc  nick w grze kiniokroll  pozdrawiam 

#18 Ark12345

Ark12345

CAPO

• SuperModerators
  • 279 posts

Posted 30 April 2018 - 08:34 AM

Witam serdecznie mam problem w zuli dziś grając na server rywalizacja nagle mnie wylogowało,  zalogowałem się   i pisało mi  ze mój mecz nadal trwa :) okej ale on już trwa 4h  możecie mi jakoś pomoc  nick w grze kiniokroll  pozdrawiam 

Cześć. Jeżeli problem nadal występuje, to proszę skontaktuj się z supportem klikając w poniższy link:
https://support.idcgames.com/help

lub wyślij nam email na adres:
customerservice@idcgames.com

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users