Problem z Znalezieniem Gry :( - Pytania dotyczące gry - IDC/Games Forums

Jump to content

Photo

Problem z Znalezieniem Gry :(

Problem znalezieniem gry

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 MrJulek

MrJulek

Associate

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 23 April 2015 - 06:12 PM

Mam Problem z znalezieniem gry Korner 5 na komputerze :(

Po instalacji Korner 5 zagrałem sobie w to, gdyż jak wiadomo Korner 5 po instalacji włącza się od razu... Zaś jak wyłączyłem gre i chciałem sobie w to później zagrać to nie mogłem znaleźć Korner 5. Szukałem wszędzie nawet dysk przegłądałem i jedyne co znalazłem to tylko instalka do tego w pobranych i skrót na pulpicie, który nie chciał odpalić, ponieważ pisało: "Ten skrót został usunięty lub został przeniesiony gdzieś indziej. Czy chcesz usunąć ten skrót?", czy coś takiego. Wiem też, że gra jest na pewno zainstalowana, ponieważ w "odinstaluj program" gra jest wyświetlana normalnie jako "Korner 5" a nie jako "Korner 5 Setup" czy coś...

PS: Mam w domu tylko jeden komputert mojego starszego brata, który jest Administartorem na nim a ja tylko gram na Gościu, więc jeżeli problem siedzi w tym, że Gość może tylko raz po instalacji (oczywiście hasło na Gościu mi wpisał, aby zainstalować Korner 5) zagrać w tą gre bo nie ma do niej uprawnień czy coś to też piscie, ale tak że na pewno to jest tego wina, a nie że chyba to przez to tak jest. 

Błagam, napiszcie Mi co mam zrobić w tej sytuacji, ponieważ bardzo Chciałbym zagrać w tą gre. Będę Bardzo Wdzięczny za pomoc :)

#2 Spairo

Spairo

Associate

• Members
  • Pip
  • 27 posts

Posted 23 April 2015 - 07:10 PM

Odinstaluj i zainstaluj, tą grę powinieneś móc zainstalować nawet na gościu.

#3 Pogromca Smoków

Pogromca Smoków

Official Team

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 2,126 posts

Posted 24 April 2015 - 09:27 AM

Drogi graczu,

Wczoraj gra nie była dostępna z powodu aktualizacji serwera. Dzisiaj natomiast wszystko powinno działać poprawnie. Gdyby tak nie było prosimy o otwarcie ticket w sekcji Wsparcia wyjaśniając zaistniały problem i dołączając zrzut ekranu.

Z poważanie,

Zespół Korner 5 

Posted Image

#4 MrJulek

MrJulek

Associate

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 25 April 2015 - 10:00 AM

Drogi graczu,

Wczoraj gra nie była dostępna z powodu aktualizacji serwera. Dzisiaj natomiast wszystko powinno działać poprawnie. Gdyby tak nie było prosimy o otwarcie ticket w sekcji Wsparcia wyjaśniając zaistniały problem i dołączając zrzut ekranu.

Z poważanie,
Zespół Korner 5

Tylko mi nie chodzi o to, że nie mogłem grać, bo jakiś serwer był aktualizowany, tylko o to że ja nie moge znaleźć wogóle gry Korner 5. Tak jakby była odinstalowana.

#5 Pogromca Smoków

Pogromca Smoków

Official Team

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 2,126 posts

Posted 27 April 2015 - 09:34 AM

Drogi graczu,

Czy udało Ci się poprawnie zainstalować i otworzyć grę?

Jeżeli tak nie jest prosimy o otwarcie ticket w sekcji Wsparcia oraz dokładne wyjaśnienie problemu. Zespół pomocy technicznej pomoże Ci rozwiązać ten problem.

Z poważaniem,

Zespół Korner 5

Posted Image

Also tagged with one or more of these keywords: Problem, znalezieniem, gry

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users